Lättläst Teckenspråk

Medarbetare

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Nedan finns våra kontaktuppgifter.

 
 

Här är vi som arbetar på utvecklingsbolaget

Eva-Lena_webb.jpg

Eva-Lena Palander

VD
Telefon: 0243-24 80 41
Sms: 070-288 00 08

eva-lena.palander@fbregionen.se

sofia_b_01.jpg

Sofia Berglund

Utvecklingsledare 

Föräldraledig

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lotta Strömer

Utvecklingsledare
Telefon 0243-24 80 46
Sms: 070-646 67 00
lotta.stromer@fbregionen.se

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Sigrid Kahr

Utvecklingsledare
Telefon: 0243-24 80 47
Sms:072-234 52 59
sigrid.kahr@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Pernilla Bremer

Processledare Gysam
Telefon 0243-24 80 48
Sms: 070-735 07 86

pernilla.bremer@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Eva Mikkelsen

Infrastrukturadministratör/VD-sekreterare
Telefon 0243-24 80 49
Sms: 070-222 36 42

eva.mikkelsen@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Anna Ekstrand

Marknadsavdelningen
Telefon 0243-24 80 50
Sms: 070-646 03 12
anna.ekstrand@fbregionen.se

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Karin Andrén

Projektledare The Hub of Entrepreneurship 
Telefon 0243-24 80 51
Sms: 070-286 14 33

karin.andersson@fbregionen.se

20190221 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Stefan Petterson

Infrastrukturstrateg
Telefon 0243-24 80 53
Sms: 070-339 69 48
stefan.pettersson@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lina Lundin

Projektassistent Gysam
Telefon 0243-24 80 55
Sms: 072-557 82 10
lina.lundin@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Pierre Mörck

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 56
Sms: 070-191 37 25
pierre.morck@arbetsmarknads-

kunskap.se 

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ingrid Saksvik

Projektledare
Arbetsmarknadskunskap
Telefon: 0243-24 80 57 
Sms: 070-200 62 14
ingrid.saksvik@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Malin Bodin

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 58
Sms: 070-373 44 93
malin.bodin@arbetsmarknadskunskap.se

goran-svv-webb-1.jpg

Göran Larsson

Creative Director The Hub of Entrepreneurship
Telefon: 073-435 33 01
goran.larsson@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ida Söderlund

Kommunikatör 
Arbetsmarknadskunskap
Telefon: 0243- 24 80 42
Sms: 076-851 83 67
ida.soderlund@fbregionen.se

Håll dig uppdaterad! Anmäl dig till vårt nyhetsbrev.